Кардіолог

Серце - двигун людини. Нашому серцю потрібен серйозний наставник, який буде вести нас в світ здоров'я та довголіття, уникаючи перешкод у вигляді серцевих нападів та інших ускладнень. Але самостійно зробити це неможливо.

Саме тому Полісся Кардіо Плюс пропонує консультації досвідчених кардіологів.

Наші лікарі - фахівці найвищого класу, саме тому їх робота ведеться спільно з лікарями інших напрямків. Для підвищення рівня професіоналізму наші кардіологи регулярно беруть участь у наукових форумах, дискусіях і семінарах з кардіології широкого масштабу.

 

Невролог

Неврологія є зараз однією з найбільш популярних медичних спеціальностей. У сучасному світі з його високим ритмом і навантаженнями дуже велика кількість стресів і емоційної напруги на душу населення. Адже недарма в народі кажуть, що всі хвороби від нервів. 

Полісся Кардіо Плюс пропонує консультацію найкращих спеціалістів даного направлення. Наші неврологи займаються лікуванням захворювань нервової системи. Ведуть прийом пацієнтів, проводять діагностику, призначають обстеження і лікування. Займаються терапією наслідків інсультів, допомагають хворим відновлюватися після важких хвороб, травм і операцій. До невролога звертаються люди з неврозами, больовими синдромами, нервово-психічними, психосоматичними розладами, судинними та іншими захворюваннями.

 

 Уролог

Завдяки урології Полісся Кардіо Плюс вивчить захворювання органів сечовиділення (сечоводів, сечового міхура, сечівника), в тому числі, хірургічні хвороби нирок (пухлини, аномалії, травми та ін), і захворювання чоловічої статевої системи.
Сучасні методи діагностики в урології (УЗД нирок і сечовивідних шляхів, цістоскіпія, уретроскопія, урофлоуметрія, екскреторна урографія, ретроградна уретеропіелографія, лабораторні дослідження сечі і багато що інше) дозволяють виявити хвороби сечовивідних шляхів на ранніх стадіях і проводити їх ефективну профілактику та лікування.

 

Терапевт

Спеціалізація терапевта включає лікування встановленого набору захворювань. Терапевт Центру Полісся Кардіо Плюс проводить діагностику судинних і серцевих захворювань (ВСД, артеріальна гіпертензія, ішемія, гіпертонія), деяких хвороб крові (анемія), загальних розладів (порушення метаболізму, діатез). Крім того, терапевт надає допомогу при порушенні функціонування шлунково-кишкового тракту, дихальної системи, при синдромі інтоксикації.