Медичний центр "Полісся Кардіо-плюс" відкрився у 2010 році.
    Ідея створення центру будувалась на аналізі ситуації зв’язаною із смертністю, летальністю та виходом на інвалідність жителів Житомирщини.
Найбільша питома вага в  структурі смертності припадає на хвороби системи кровообігу.

    Нажаль ні одна лікувальна установа Житомирщини не має в наявності повного спектра апаратури та обладнання для функціональної діагностики захворювання серця та судин на етапі доклінічних проявів. Наявна апаратура морально застаріла, а потреба у певних видах функціональної діагностики майже не обмежена - це стосується обстеження дітей з вадами розвитку серця та судин, людей, які займаються спортом, практично всіх жителів, які перейшли 40-річний рубіж, щоб визначити функціональні можливості свого організму до фізичних та психоемоційних навантажень.
     Таким чином вдалося залучити інвесторів, фізичних та юридичних осіб, створити та обладнати центр функціональної діагностики захворювань серця та судин по багатьох параметрах, який не має аналогів в Україні.
     "Aloka L7" - модель 2010 року:
      - Обладанан програмним забезпеченням, яке дає можливість визначити ригідність та еластичність серцевого м”язу.
      - скорочувальну здатність окремих ділянок міокарду.
      - розподільну здатність апарату в судинних програмах 0,01мм.
      Центр обладнаний всією лінійкою функціональних апаратів фірми "Shiller" - яка є світовим лідером функціональної діагностики захворювання серця ( для прикладу - аналогічна лінійка апаратури придбана  футбольним клубом Барселона ).
    - Електроенцефалограф на 29 каналів аналізу та записів імпульсів — вдвічі перевищує можливості апаратури, яка зараз функціонує в області, багато методик дослідження мозку, які закладені в програмі зараз, в області немає взагалі.
        "Aloka 6" - модель 2010 року.
      - обладнана програмами для роботи біплановими датчиками — подібної апаратури в області немає.
       Форма власності — приватна Т.О.В.
       
      
       Головний лікар "Полісся Кардіо — плюс " - Кладницький Василь Федорович.